Všeobecné obchodní podmínky


Jemný tisk… :-)

Jsme Footway Group AB, registrovaná u Švédské společnosti pro registraci firem pod číslem 556818-4047, Box 1292, 164 29 Kista, Švédsko. Naše sídlo se nachází ve Victoria Tower u Stockholmu. Když u nás nakupujete nebo používáte naše služby, aplikace a webové stránky, platí švédské právo a následující smluvní podmínky. Podmínky jsou důležité pro vás i pro nás, protože popisují, co od sebe očekáváme. Poskytují také užitečné informace. Tyto Podmínky používání průběžně aktualizujeme a občas je změníme. Nezapomeňte se tedy před zakoupením ohlásit, protože platí nejnovější verze. Pokud potřebujete s čímkoli pomoci, samozřejmě nás vždy kontaktujte.


Objednávky

Chcete-li nakupovat u nás, musíte mít alespoň 16 let a musíte být oprávněni používat kterékoli z platebních metod, které přijímáme. Nákup musí být proveden vaším jménem. Po zadání objednávky obdržíte e-mail s potvrzením, že jsme vaši objednávku obdrželi. Poté provedeme rutinní předběžnou autorizaci, abychom ověřili, zda je platba schválena. Na základě těchto podmínek je poté vytvořena dohoda. Možná budete mít příležitost zrušit objednávku na krátkou dobu po odeslání objednávky. Pokud jsme již vaši objednávku zabalili, již to není možné. Poté musíte objednávku vrátit a provést novou objednávku. Všechny objednávky podléhají dostupnosti. Ale nebojte se, pokud bude problém s objednávkou, budeme vás kontaktovat. Ve výjimečných případech budeme možná muset odmítnout nebo zrušit objednávku nebo zrušit nebo zmrazit účet (i když jsme vaši objednávku dříve potvrdili) - např. pokud si myslíme, že se něco děje s objednávkou nebo účtem. Pokud k tomu dojde a vy si myslíte, že jsme udělali chybu, prosím, nezlobte se, ale kontaktujte nás na mojipratele@footway.cz. Jsme velmi rádi, že s vámi tuto záležitost prodiskutujeme.


Platby

Naše platební možnosti se mohou lišit v závislosti na zemi nákupu. Při platbě debetní nebo kreditní kartou bude kupní cena rezervována na vaší kartě v době objednání („autorizace“). K skutečné transakci dojde, když vám pošleme boty.


V Dánsku, Finsku, Norsku a Švédsku můžete platit Klarnou . Při platbě přes Klarna Invoice nakupujete bezpečně, snadno a nemusíte platit, dokud neobdržíte své zboží. Platební lhůta je 14 dní od okamžiku, kdy jsme vám poslali boty, a částku můžete zaplatit, pokud si vytvoříte účet Klarna. Při objednávce s fakturou se nepřičítá žádný fakturační poplatek. Pokud zapomenete zaplatit, bude stanoven zákonný poplatek za připomenutí a úrok z prodlení, jak je uvedeno v podmínkách každého způsobu platby. V době nákupu se provádí kontrola kreditu, což v některých případech znamená, že se provádí kreditní zpráva. Poté dostanete kopii zprávy o kreditu poštou. Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s platnými právními předpisy a společnost Klarna zpracovává osobní údaje za účelem provedení analýzy zákazníků, identifikace, kontroly úvěrů a marketingu. Osobní identifikační čísla se používají jako identifikační čísla zákazníka pro účely správy zákazníků. Více na www.klarna.se .


Ve všech zemích s výjimkou Dánska, Finska, Norska a Švédska můžete platit Adyenu . Když platíte přes Adyen, nakupujete bezpečně, snadno a peníze jsou vybírány, když expedujeme vaše zboží. Informace sdílené s bankami jsou zasílány šifrované a vaše číslo karty je chráněno certifikovaným systémem podle bezpečnostních standardů vydavatele karty. Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s platnými právními předpisy a Adyen s nimi pracuje za účelem provedení analýzy zákazníků, identifikace, kontroly úvěru a marketingu. Více na www.adyen.com .


V Rakousko, Dánsko, Finsko, Francie, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Švédsko, Švýcarsko a Velká Británie, můžete platit Paypal . Při platbě přes PayPal nakupujete bezpečně, snadno a peníze jsou vybírány, když odesíláme vaše zboží. Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s platnou legislativou a PayPal se s nimi zabývá za účelem provedení analýzy zákazníků, identifikace, kontroly úvěru a marketingu. Přečtěte si více na www.paypal.com .


Ceny a popisy produktů

V centrále Footway se toho hodně děje a někdy se stává, že zaúčtujeme nesprávnou cenu nebo nesprávně popíšeme produkt. Pokud zjistíme chybu, která se týká jakéhokoli zboží, které jste si objednali, budeme vás informovat, jakmile to bude možné, a dá vám příležitost znovu potvrdit objednávku (za správnou cenu) nebo ji zrušit. V závislosti na zvoleném způsobu doručení a doručovací adrese může být účtován poplatek. Veškeré poplatky budou jasně zobrazeny při vstupu do pokladny a jsou zahrnuty do celkové částky. Ceny jsou včetně DPH.


dodávka

Tady v Footway tvrdě pracujeme na dodržení všech dodacích lhůt, ale někdy může dojít ke zpoždění - např. kvůli zpoždění u našich přepravních partnerů, logistických problémů nebo špatného počasí. Dodání provádí dodavatel nákladu, který je uveden v pokladně a zahrnuje jakoukoli zpáteční dopravu. Náklady na dopravu se mohou lišit, mohou se však lišit, ale mohou se objevit před nákupem u pokladny. Budeme vás průběžně informovat, jak jen to půjde, a měli byste být schopni sledovat svou zásilku pomocí přepravního čísla. Pokud neobdržíte potvrzení o doručení, zkontrolujte filtr spamu, protože tam mohou být náhodně umístěny e-maily. Pokud se vyskytnou nějaké problémy nebo se na něco zajímáte, vždy nás kontaktujte. Abychom mohli nabídnout rychlé dodání, máme všechny produkty k dispozici na prodej na skladě.


Vrácení a vrácení peněz

Chcete vrátit položku, kterou nechcete? Chápeme, někdy se stává, že jeden produkt pro vás prostě nefunguje a vy chcete peníze vrátit. Nedělejte si starosti, pokud jsou boty v původním stavu, můžeme přijímat vrácené zboží, s výhradou níže uvedených pravidel. Pokud se vrátíte do 365 dnů od jejich obdržení, vrátíme celou částku obuvi původní platební metodě. Snažíme se vám vrátit peníze do 14 dnů od obdržení vrácení. Potom? Nemůžeme akceptovat vrácení nežádoucího zboží po uplynutí výše uvedeného časového rámce pro vrácení zboží. Pokud se pokusíte provést pozdější návrat, můžeme vám boty vrátit a požádat vás, abyste uhradili náklady na dopravu. Původní stav Samozřejmě je dobré vyzkoušet boty, které byste udělali v obchodě, ale nepoužívejte je. Pokud jsou vráceny k nám a jsou poškozené, použité nebo v nesprávném stavu, nebudete mít možnost získat plnou náhradu a my vám je budeme možná muset vrátit (a požádat o pokrytí nákladů na dopravu). Všechny boty jsou kontrolovány při návratu. Všechny boty musí být vráceny v původním stavu a v původním obalu (pokud je to možné).


Spravedlivé použití Pokud si všimneme neobvyklého vzorce návratů, které nevypadají správně, například Pokud máme podezření, že někdo skutečně používá své nákupy a pak je vrací nebo objednává a vrací velké množství zboží - mnohem, mnohem více než dokonce nejvěrnější Pěší zákazník by si objednal - možná budeme muset zrušit účet a další účty, které jsou s ním spojeny. Pokud by se vám to stalo a vy si myslíte, že jsme udělali chybu, kontaktujte nás, abychom o tom mohli s vámi diskutovat.


Právo na odstoupení Zákon vám dává 14 dní na právo na odstoupení. Chceme vám usnadnit lítost nad nákupem, a proto jsme rozšířili vaši příležitost vrátit boty na 365 dní. Mějte na paměti, že boty by neměly být používány v původním obalu. Když litujete nákupu, nemusíte nás informovat, stačí zaslat boty zpět. Jakmile boty dostaneme zpět, vrátíme je. Pokud si přejete, můžete použít formulář pro zrušení, jak je uvedeno níže:


Zrušení formuláře
Pokud chcete smlouvu zrušit, vyplňte tento formulář a vraťte jej

Komu: Footway Group AB
Mineralgatan 7, 254 64 Helsingborg, Švédsko
e-mail: mojipratele@footway.cz

Já / My (*) tímto oznamujeme, že já / my (*) odstoupím od mé / naší (*) kupní smlouvy týkající se následujícího zboží (*) / služeb (*)
Objednáno (datum) (*) / přijato (datum) (*)
Jméno spotřebitele (spotřebitelů):
Adresa pro spotřebitele:


Podpisy / podpisy (platí pouze pro papírové formuláře)
Schůzka, termín
(*) Nehodící se škrtněte.


Propagační kódy

Občas vám můžeme nabídnout propagační kódy, které můžete použít ke snížení ceny u vybraných produktů. Kód zadáte při pokladně před provedením nákupu. Každý propagační kód má své vlastní termíny, které budou popsány, jakmile jej obdržíte (např. Jaké produkty platí, pokud je lze použít jednou nebo vícekrát, kdy je lze použít atd.) Propagační kódy nelze kombinovat s jinými nabídkami. Pokud obdržíte jedinečný propagační kód určený pro vás osobně, uchovejte jej v tajnosti a nedovolte nikomu jinému jej používat ani využívat. Pokud se domníváme, že propagační kód byl jakýmkoli způsobem nesprávně použit (např. Prodán nebo sdílen s ostatními), můžeme jej zrušit a / nebo zmrazit váš účet nebo jej dokonce uzavřít, aniž bychom vás o tom informovali.


Tvé osobní informace

Naše zásady ochrany osobních údajů popisují, jak budeme používat informace o vás. My v Footway milujeme, abychom s vámi mohli komunikovat prostřednictvím našich webových stránek a prostřednictvím sociálních médií. Nemůžeme však ovládat platformy sociálních médií ani jak na nich nastavit profily. Zkontrolujte a vyberte nastavení ochrany osobních údajů, abyste byli dobře obeznámeni s tím, jak se vaše osobní údaje používají na těchto platformách. Co dělat ... Víme, že je to zřejmé, ale nesmíte zneužívat nebo manipulovat s našimi weby, aplikacemi nebo jinými službami (dále jen „weby“) (např. Nahrávat viry nebo jiný škodlivý technický materiál nebo provádět útoky přetížením apod.) Nebo jakýmkoli jiným způsobem narušovat naši technologii nebo funkčnost nebo ukrást data našich nebo našich zákazníků. Pokud něco z toho uděláte, může to být trestný čin, ale může nám také zabránit v tom, abychom našim věrným zákazníkům Footway poskytovali co nejlepší služby, takže tuto událost bereme vážně. Společnost Footway ohlásí každé takové porušení nebo činnost (a poskytne veškeré informace o zúčastněných osobách) příslušným donucovacím orgánům. Nesmíte ... používat automatizované systémy nebo software k extrahování dat z našich stránek, známých také jako škrábání.


Pokud nejste spokojeni s nakládáním s vašimi osobními údaji, obraťte se na místní úřad pro ochranu údajů nebo na švédský úřad pro ochranu údajů na adrese datainspektionen@datainspektionen.se nebo Box 8114, 104 20 Stockholm, Švédsko.


Duševní vlastnictví, software a obsah

Footway vlastní nebo je oprávněna používat jakékoli duševní vlastnictví na svých webových stránkách. Všechna tato práva jsou vyhrazena. Máte právo ukládat, tisknout a zobrazovat obsah z našich stránek pouze pro osobní použití. Nesmíte používat žádnou část webu pro komerční účely, pokud k tomu nemáte výslovné svolení. Odkazy na tento web. Neváhejte a propojte se na Chodník, pokud se to dělá způsobem, který nepoškodí naši pověst, nebo pokud z naší reputace těžíte. Neodkazujte prosím na stránky způsobem, který by naznačoval jakýkoli druh schválení nebo doporučení Footway, pokud takový neexistuje.


Máte stížnosti nebo potřebujete s námi mluvit?

Někdy se může něco pokazit a možná budete chtít kontaktovat nás. Pokud ano, oceňujeme, pokud nás budete kontaktovat na mojipratele@footway.cz . Neposíláme žádné písemné potvrzení vaší zprávy, ale odpovíme na vaše komentáře co nejdříve, nejpozději však do 14 dnů. Pokud neposkytneme řešení, které vám vyhovuje, můžete svou stížnost postoupit na platformu EU pro řešení sporů online: www.ec.europa.eu/consumers/odr .


Právní informace

Můžeme kdykoli změnit, odstranit nebo upravit naše produkty, služby a / nebo jakoukoli část webu (včetně našich podmínek použití). Naše obchodní podmínky platí podle švédského práva. Záruky Na veškeré zboží, které od nás zakoupíte, se vztahuje záruka, že produkt je nebo dělá to, co od něj může spotřebitel rozumně očekávat. Tovární záruka se vztahuje také na některé výrobky.


Podmínky pro obsah generovaný uživateli

#YesFootway Víte, co je naší nejoblíbenější věcí na světě? Spokojení zákazníci. Jsme rádi, když spokojený zákazník nosí boty z Footway na sociálních médiích. Takže chceme ukázat světu. Žádáme proto o povolení sdílet fotografie našich zákazníků s ostatními zákazníky. Když to uděláme, obrázky se často zveřejňují na našich webových stránkách - a někdy i na jiných kanálech, jako je Facebook, Instagram nebo náš informační bulletin. Odpovědí na naši žádost pomocí hashtag #yesFootway souhlasíte s následujícím:


Poskytujete Footway Group AB (org. Č. 556818-4047), nevýhradní bezplatnou celosvětovou licenci k používání obrázků, na které jste odpověděli na #yesFootway (dále jen „image“), v našem marketingu a / nebo reklamě. , mimo jiné v galerii na webu, sociálních médií, zpravodajů, e-mailů a jiných komunikací se zákazníky a jiných marketingových účelů. Potvrzujete, že vlastníte všechna práva k vašim obrázkům a že máte souhlas jakékoli osoby, která se na vašich fotkách objevuje - za účelem zbavení svých práv. Potvrzujete, že Footway Group AB neporušuje žádná práva třetích stran ani neporušuje žádný zákon, když používáte vaše obrázky. Pokud máte méně než 18 let, potvrzujete, že máte souhlas rodičů. Kromě toho tímto osvobozujete Footway Group AB od všech povinností platit za použití vašich fotografií. Pokud si přejete, aby byl váš obrázek odstraněn z našich sociálních médií nebo z webových stránek, kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky a my zajistíme, aby byly obrázky odstraněny.


Obsah, který jste vytvořili na naší platformě

Naše práva Když sdílíte vytvářením obsahu na naší platformě, chceme, aby ostatní zákazníci a dodavatelé měli přístup k vašim zkušenostem. Sdílením poskytnete Footway Group AB (org. Č. 556818-4047), nevýhradní bezplatnou celosvětovou licenci k použití, distribuci a kopírování obsahu, který jste vytvořili na naší platformě, v našem podnikání nebo v našem podnikání nebo marketing včetně webových stránek, sociálních médií, zpravodajů, e-mailů, v komunikacích a jiných marketingových účelům. Stále vlastníte vytvořený obsah a můžete jej sdílet s ostatními, kdekoli chcete. Sdílením obsahu nám dáváte oprávnění používat vaše jméno a informace o obsahu, který vytvoříte. Za těchto podmínek se tímto vzdáváte společnosti Footway Group AB od jakékoli povinnosti odškodnit vás za použití vašeho jména a obsahu, který vytvoříte.


Používáte-li obsah, na který se vztahují práva duševního vlastnictví, kterou máme a zpřístupňujeme na naší platformě, zachováváme si veškerá práva k tomuto obsahu.


Vaše povinnosti Potvrzujete, že vlastníte všechna práva k vytvořenému obsahu. Na naší platformě nesmíte sdílet nic, co je nezákonné, diskriminační, zavádějící nebo nepravdivé. Potvrzujete, že Footway Group AB při používání vašeho obsahu neporušuje ani neporušuje žádná práva třetích stran ani neporušuje žádný zákon. Pokud máte méně než 18 let, potvrzujete, že máte souhlas rodičů.


Můžeme odstranit obsah, který porušuje naše podmínky, a zabránit vám v dalším vytváření obsahu, pokud porušíte naše podmínky. Můžeme také přijmout tato opatření v případech, kdy jsme povinni tak učinit zákonem.


Kontakt

Země (internetové stránky)                                 E-mailem                                                 Telefonní číslo                                Číslo DPH
Rakousko (footway.at) ​meinefreunde@footway.at0800 802 87668 664/2513
Belgie (footway.be) ​mijnvrienden@footway.be(+44)800 098 8300SE 556718404701
Česká republika (footway.cz) mojipratele@footway.cz(+44)800 098 8300SE 556718404701
Dánsko (footway.dk) ​os@footway.dk80 32 33 33DK 13028427
Estonsko (footway.ee) minusobrad@footway.ee(+44)800 098 8300SE 556718404701
Finsko (footway.fi) ​me@footway.fi0800 100 500FI 29661072
Francie (footway.fr) ​tesamis@footway.fr0805 081 835FR 81838464337
Německo (footway.de) ​meinefreunde@footway.de0800 7236 222DE 316430207
Irsko (footway.ie) ​myfriends@footway.ie(+44)800 098 8300SE 556718404701
Island (footway.is) ​vinirminir@footway.is(+44)800 098 8300SE 556718404701
Itálie (footway.it) ​mieiamici@footway.it(+44)800 098 8300SE 556718404701
Lotyšsko (footway.lv) manidraugi@footway.lv(+44)800 098 8300SE 556718404701
Litva (footway.lt) manodraugai@footway.lt(+44)800 098 8300SE 556718404701
Lucembursko (footway.lu) tesamis@footway.lu(+44)800 098 8300SE 556718404701
Nizozemsko (footway.nl) ​mijnvrienden@footway.nl08003456010NL 0053465104
Norsko (footway.no) ​oss@footway.no800 31 800921786050 MVA
Polsko (footway.pl) ​moiprzyjaciele@footway.pl00800 4612 342PL 5263224254
Portugalsko (footway.pt) meusamigos@footway.pt(+44)800 098 8300SE 556718404701
Slovensko (footway.sk) mojipriatelia@footway.sk(+44)800 098 8300SE 556718404701
Slovinsko (footway.si) mojiprijatelji@footway.si(+44)800 098 8300SE 556718404701
Španělsko (footway.es) misamigos@footway.es(+44)800 098 8300SE 556718404701
Švédsko (footway.se) ​oss@footway.se020-12 12 11SE 556718404701
Švýcarsko (footway.ch) ​meinefreunde@footway.ch0800 002 723CHE-211767259 MWS
Velká Británie (footway.co.uk) ​myfriends@footway.co.uk0800 098 8300GB 299688017

Vydavatel se zákonnou odpovědností

CEO a zodpovědný za web je Daniel Mühlbach.

Zásady ochrany osobních údajů


Ochrana vašeho soukromí

Footway Group AB, corporate no. 556818-4047, odpovídá za vaše osobní údaje a odpovídá za ochranu vašich osobních údajů. My v Footway se plně věnujeme ochraně vašeho soukromí. Pokud máte jakékoli dotazy ohledně toho, jak chráníme vaše soukromí, pošlete e-mail našemu inspektorovi ochrany údajů na adresu oss@footway.se .


Takto používáme vaše jméno a kontaktní informace

Doručujeme vám objednávky. Odesílejte servisní zprávy, např. Přepravní informace. Pošlete nám informace o našich nových produktech a službách e-mailem, sms nebo mailem. Chcete-li zabránit a odhalit podvody proti vám nebo nudné, ale velmi důležité. Při procházení webu si prohlédněte reklamy pro chodce. Abyste mohli vidět naše nejnovější produkty a nabídky. Zjistěte, co se vám a ostatním zákazníkům líbí. Abychom vám zajistili, že vám dáme to, co chcete, a abyste byli schopni udržet náskok před konkurencí. Samozřejmě nemusíte poskytovat žádné z těchto osobních údajů, ale pokud tak neučiníte, možná nebudete moci nakupovat z webu a nebudete moci získat nejlepší možné zkušenosti se zákazníkem. Ale to je vaše volba, a my to respektujeme.


Vaše kontaktní historie s námi

To, co jste nám řekli například telefonicky, e-mailem nebo na sociálních médiích, používáme k dokončení naší dohody a ke zlepšení našich služeb pro vás. Tyto informace se také používají pro účely interního školení, abychom mohli nadále zlepšovat naše služby.


Historie nákupu a uložené položky

Co jste si zakoupili a co jste uložili do nákupního košíku, jsou pro nás důležitými informacemi, abychom mohli prodávat, poskytovat podporu a zpracovávat návratky. Pro neustálé zlepšování naší nabídky produktů využíváme při nákupu údaje z nákupů a výnosů.


Informace o tom, jak používáte naše stránky

Informace, které nám poskytnete při procházení Footway, jako je IP adresa a typ zařízení, používáme ke zlepšení vašich nákupních zážitků a k prevenci a odhalování podvodů proti vám nebo nám - nudné, ale velmi důležité - a ke splnění našich zákonných povinností zacházet s informacemi o vy.


Informace z propojených účtů

Pokud s námi propojíte své účty Google nebo Facebook, použijeme je k tomu, abyste se mohli snadno přihlásit k našemu webu, aniž byste museli vytvářet zvláštní účet.


Takto sdílíme informace o vás

Nikdy nebudeme prodávat žádné vaše osobní údaje třetím stranám - například vaše jméno, adresu, e-mailovou adresu nebo informace o kreditní kartě. Chceme si získat a udržet vaši důvěru a věříme, že je to pro nás naprosto nezbytné. Vaše osobní údaje však sdílíme s následujícími kategoriemi společností, což je důležitá součást toho, abychom vám mohli nabízet naše služby: Společnosti v Footway Group AB, naši partneři např. Pro platební řešení, dopravu a skladování. Poskytovatelé služeb, kteří nám pomáhají např. S vývojem, podporou, úřady a společnostmi poskytujícími úvěrové hodnocení, které jsou nezbytné k tomu, abychom mohli splnit to, co slibujeme. Můžeme třetím stranám poskytnout souhrnné, ale anonymizované informace o našich zákaznících a jejich analýzy, a než tak učiníme, ujistíme se, že pomocí těchto informací nemůžete být identifikováni. Jakékoli zpřístupnění osobních údajů v souvislosti s úplným nebo částečným prodejem podniku se uskuteční v souladu s právními předpisy platnými v té době pro osobní údaje.


Marketingové informace

Abychom vás mohli informovat o nás, vašich objednávkách a pomoci vám najít nové produkty, můžeme vám zasílat zprávy e-mailem a textovými zprávami. Můžete kdykoli požádat o zastavení odesílání marketingových zpráv. Upozorňujeme, že jelikož chodník sestává ze složité sítě mnoha různých systémů, může trvat několik dní, než budou všechny systémy aktualizovány, takže během zpracování vašeho požadavku budete moci od nás dostávat více zpráv. Vypnutí marketingových zpráv neznamená, že například zastavíme odesílání podpůrných zpráv o vašich objednávkách.


Reklamy na Footway Online

Zabýváme se také online reklamou, abychom vás informovali o tom, co děláme, a pomohli vám vidět a najít naše produkty. Stejně jako mnoho jiných společností vám zobrazujeme reklamy Footway, když navštívíte jiné weby a aplikace. Děláme to pomocí různých sítí digitálního marketingu a reklamních bloků a používáme různé reklamní techniky nabízené některými weby a sociálními sítěmi. Reklamy, které vidíte, vycházejí z informací, které máme o vás nebo o vašem předchozím použití Footway (jako je vaše historie vyhledávání na Footway a obsah, který jste si přečetli na Footway), nebo o reklamách Footway, na které jste dříve klikli.


Registrace vašich informací

Informace o vás uchováváme, pokud máme váš souhlas, nebo pokud je potřebujeme, abychom vám mohli poskytnout produkty a služby. Pokud existují důvodné důvody nebo pokud jsme povinni dodržovat právní požadavky, řešit konflikty, předcházet podvodům a zneužívání nebo dodržovat naše obecné podmínky, můžeme si některé vaše osobní údaje uchovat i poté, co jste svůj souhlas odvolali.


Vaše práva

Na vaše osobní údaje máte mnoho práv. Například právo vědět, co ukládáme a jak jsou vaše informace používány, právo požadovat opravu nesprávných informací, právo požadovat, abychom vymazali vaše údaje, a právo vznést námitku proti místnímu úřadu pro ochranu údajů (EU vnitrostátní orgány pro ochranu údajů) .


Změny v tom, jak chráníme vaše soukromí

Tuto stránku můžeme čas od času změnit, abychom zohlednili, jak nakládáme s vašimi osobními údaji. Pokud uděláme významné změny, objasníme to na webu Footway nebo v jiných službách Footway nebo prostřednictvím jiných kontaktních cest, jako je e-mail, abyste si mohli změny před dalším používáním Footway prohlédnout.


Cookies

Na našem webu používáme cookies. Různé typy cookies se používají z různých důvodů. Zde jsou popsány, jaké různé typy používáme a proč. Funkce Cookies umožňují procházet web a používat naše funkce, jako například „Přidat do košíku“ a „Uložit oblíbené“. Abychom zlepšili funkčnost webových stránek a zážitek z nakupování, soubory cookie pro analýzu nám umožňují měřit a analyzovat, jak naši zákazníci používají tento web. Při procházení nebo nakupování u nás si soubory cookie služeb zákazníkům zapamatují vaše volby (jako je váš jazyk nebo místo), abychom vám mohli co nejhladší a osobnější zážitek. Marketingové soubory cookie se používají k zobrazování reklam, které jsou pro vás relevantní. Rovněž omezují počet zobrazení reklamy a pomáhají nám měřit účinnost a zlepšovat naši reklamu. Soubory cookie třetích stran používají partneři, kteří vám pomohou učinit naše nabídky zajímavějšími. Proto jsou dočasné soubory cookie uloženy od partnerů ve vašem zařízení. Jedná se například o informace o tom, na které produkty jste se podívali. Účelem je být schopen ukázat vám nabídky, které nejlépe odpovídají vašim zájmům.


Používáním našich stránek souhlasíte s tím, že výše uvedené typy souborů cookie budou umístěny do vašeho zařízení a že k nim budeme mít přístup, když v budoucnu navštívíte web.


Jak mohu zabránit ukládání cookies? Většina prohlížečů lze nakonfigurovat tak, aby zcela blokovala používání cookies. Nezapomeňte, že vaše uživatelské prostředí může být ovlivněno a možná nebudete moci některé funkce na našem webu používat.


Další informace o souborech cookie naleznete na adrese http://ec.europa.eu/ipg/basics/legal/cookies/index_en.htm


Kontaktujte nás

Jsme vždy rádi, když můžeme hovořit s našimi zákazníky. A v případě, že nejste s něčím spokojeni, jsme velmi vděční, pokud nás přímo kontaktujete. Doufejme, že vám můžeme pomoci a zároveň nám poskytnout příležitost, abychom se zlepšili mojipratele@footway.cz
28574 Výsledek
Pokračováním v prohlížení webu přijímáte cookies. Přečtěte si víceOK